Populārākie interneta veikali

Populārākie interneta veikali

Sekojot līdzi tehnoloģiju attīstībai ar vien lielāku lomu mūsu ikdienā spēlē interneta veikali. Mūsdienās regulāri pieaug lietotāju skaits internetā, kā arī to cilvēku skaits, kas izmanto interneta veikala priekšrocības. Šajā rakstā uzzināsim, kādi ir populārākie interneta veikali pasaulē.

1. Amazon.com

amazonKā pirmais pasaules topā ierindojas ASV plaši zināmais tiešsaistes mazumtirdzniecības uzņēmums Amazon.com, kas savu darbību sāka kā tiešsaistes grāmatu veikals. Šobrīd Amazon.com arī ražo sadzīves elektroniku, kā Amazon Kindle e-grāmatu lasīšanas ierīci un Kindle Fire planšetdatoru. Papildus Amazon.com ir viens no lielākajiem mākoņskaitļošanas servisa piedāvātajiem.

Spied šeit, lai apmeklētu Amazon.com


2. eBay.com

eBay.com darbojas kā interneta platforma tirgotājiem, kas ļauj tiem pārdot savu preču klāstu. Uzņēmums ir starpnieks pirkšanas/pārdošanas līguma slēgšanas brīdī. Tirgotājam, ievietojot preci eBay.com platformā, ir iespēja izvēlēties pārdošanas veidu: izsole, fiksētas cenas pārdošana vai sludinājums. Lai nodrošinātu drošību gan tirgotājam, gan pircējam, eBay.com papildus piedāvā tiešsaistes maksājumu sistēmu PayPal.

Spied šeit, lai apmeklētu eBay.com


3. AliExpress.com

aliexpressAliExpress.com ir tiešsaistes mazumtirdzniecības pakalpojumu sniedzējs, kas lielākoties sastāv no daudziem maziem uzņēmumiem Ķīnā. AliExpress.com savu darbību sāka 2010. gadā un ir strauji attīstījies tiešsaistes mazumtirdzniecības jomā. Šobrīd AliExpress.com ir Latvijā biežāk lietotais interneta veikals, jo tas ir pazīstams ar plašu preču klāstu un īpaši zemām cenām.

Spied šeit, lai apmeklētu AliExpress.com


4. GearBest.com

gearbestGearBest.com ir populārs Ķīnas elektronikas interneta veikals, kas tiek uzskatīts par  vienu no uzticamākajiem interneta veikaliem. GearBest.com interneta veikalā var atrast izdevīgus piedāvājumus par zemām cenām, kas no pircēja puses ir pozitīvi.

 

Spied šeit, lai apmeklētu GearBest.com


5. Asos.com

asosAsos.com ir globāls tiešsaistes modes un skaistumkopšanas preču mazumtirgotājs, kas veidots Lielbritānijā. Asos.com nosaukums oriģināli nozīmē “Kā redzēts uz ekrāna (As Seen On Screen)”. Produktu klāsts sastāv no pašu un 80’000 zināmiem zīmoliem. Galvenokārt tiešsaistes veikala saturs ir domāts gados jaunākiem cilvēkiem.

Spied šeit, lai apmeklētu Asos.com


6. Boohoo.com

boohoo.comBoohoo.com ir Lielbritānijā veidots tiešsaistes modes mazumtirgotājs, kura produkts tiek piedāvāts jauniešiem vecumā no 16-24 gadiem. Interneta veikals izveidots 2006. gadā un ieguvis popularitāti modes virzienā visā pasaulē.

Spied šeit, lai apmeklētu boohoo.com


7. Etsy.com

etsyEtsy.com ir e-komercijas vietne, kas koncentrējas uz “vintage” priekšmetiem (lietas, kas ir vecākas par 20 gadiem), rokas darinājumiem, kā arī unikāliem fabrikas izstrādājumiem. Produktu klāsts ietver mākslu, fotogrāfijas, apģērbu, rotaslietas, pārtiku, adījumus, u.c. Tiešsaistes vietne ir izveidota 2005. gadā.

Spied šeit, lai apmeklētu Etsy.com


8. ROMWE

ROMWE ir Ķīnas interneta veikals, kas piedāvā saviem klientiem par ļoti izdevīgām cenām iegādāties labas kvalitātes drēbes, apavus un aksesuārus sievietēm. Uzņēmums darbojas kopš 2008. gada un tā mērķis ir sniegt ikvienai sievietei iespēju būt modernai. Ja meklē vietu, kur iegādāties modes preces par zemām cenām, tad ROMWE būs īstā vieta!

Spied šeit, lai apmeklētu ROMWE

Iet uz sākumu →